Ostateczna weryfikacja sezonu 2013/2014.

• autor: Trener, 2014-07-05 12:46

Sezon 2013/14 za Nami. Ostatecznie 8 pozycja w tabeli, zgodnie z tym co sobie założyliśmy, w żaden sposób nie może Nas krzywdzić.

Z przebiegu wielu spotkań, rezultatów jakie osiągaliśmy z poszczególnymi ekipami, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że końcowa lokata jest jak najbardziej sprawiedliwa. Dla tych wszystkich, którzy na siłę doszukiwali się szansy awansu do klasy okręgowej, nawet pomijając fakt, że po kilku latach dopiero wróciliśmy do klasy „A”, proponuję trochę schłodzić głowę i patrzeć na całokształt z większą refleksją.

Osobisty powód do satysfakcji mam z tego, że przestały mnie trapić, z małymi wyjątkami naturalnie, absencje niektórych zawodników, spowodowane… no właśnie do dzisiaj nie wiadomo czym. Byliśmy dużo lepiej zorganizowani aniżeli w klasie „B”, gdzie bardzo często, nawet przed decydującymi spotkaniami, „za pięć dwunasta” dowiadywałem się, że  kogoś po prostu nie będzie. Dzisiaj tego już nie ma, dlatego możemy pracować dalej z większą satysfakcją.

W przyszłym sezonie czeka Nas reorganizacja rozgrywek. W sumie, w klasie „A”, wystąpi 20 drużyn, podzielonych na dwie grupy. Patrząc na siłę poszczególnych ekip, miejsce a jednocześnie cel jaki powinniśmy sobie wyznaczyć, to górna część tabeli. Z pewnością o najwyższe cele będzie grała Tarnówka, Kościerzyn czy Krajenka.

Obecnie jeszcze odpoczywamy. Cieszę się, że zbiera się duża grupa ludzi, systematycznie spotykająca się na boisku, biegając za futbolówką. Lada dzień dowiemy się o zmianach kadrowych, albowiem te są nieuniknione. Mam nadzieję, że kilku dorosło :-), być może uda się pozyskać kogoś nowego.

Sezon 2014/15 rusza w ostatni weekend sierpnia. Pierwsze treningi planuję rozpocząć w drugiej połowie lipca. Z powodu mojego wyjazdu, w dniach 16-28.07., pierwsze jednostki poprowadzi ktoś inny. Będziemy na bieżąco w kontakcie.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za swój wkład, za pracę w minionym sezonie. Cały czas staramy się pracować własnymi siłami, Naszą młodzieżą i tego nie zamierzam zmieniać.

Zaplanujcie sobie okres przygotowawczy tak, by móc w nim solidnie uczestniczyć. By móc się przekonać czy pracowaliśmy nad sobą czy tylko udawaliśmy. Bo przecież osoby, których frekwencja nie przekracza 30%, nie mogą stwierdzić czy czegoś było za dużo a czegoś mniej. Ta hipokryzja z pewnością nie wpływa pozytywnie na morale zespołu.

Każdemu z osobna życzę udanych wakacji, miłego odpoczynku, realizacji i spełnienia swoich planów.

Jednocześnie zachęcam do większej aktywności na forum strony, do komentowania i opiniowania tego, co się wokół klubu dzieje. Zawsze ma to pozytywny wydźwięk. Z zastrzeżeniem trzymania się ram przyzwoitości i kultury języka naturalnie...

Pozdrawiam Damian Nowak.

autor: ~anonim 2014-07-12 18:45:59

avatar Cóż to za zmiany kadrowe się szykują ?? Można trochę temat przybliżyć ?

autor: ~Trener 2014-07-14 11:31:07

avatar Jeszcze za wcześnie na konkretne informacje. Na początku sierpnia wiele powinno się wyjaśnić.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.