Wielkie dzięki za te, właśnie mijające, wspólne 5 lat.

• autor: Trener, 2016-01-29 10:37

Szczerze wierzę, że zrozumiecie moją decyzję o rezygnacji z dalszego prowadzenia drużyny. Powód już znacie, dlatego chcę przekazać tylko najważniejsze dla mnie rzeczy.

Wspólnie zrobiliśmy naprawdę kawał niezłej roboty. Robiliśmy  postęp za postępem. Wielokrotnie mogliśmy cieszyć się z sukcesów. Tytuł „Drużyny Roku 2015”, w pilskiej klasie okręgowej,  który został Nam przyznany kilka dni temu na Balu sportowca, jest na to twardym dowodem. Szczerze wszystkim gratuluję tego wyróżnienia. Nie wszyscy sobie zdają sprawę, ale na ten sukces, wpływ miało ponad 50 zawodników.  Od klasy „B” w 2011r. do dzisiejszego składu kadry,  Ci wszyscy zawodnicy, jedni byli tylko chwilowo, inni dłużej, w mniejszym lub większym stopniu się angażowali, ale wspólnie pracowali  na dzisiejszy sukces. Gratuluję.
Rozwój drużyny jest dla mnie najważniejszy. Wszelkie nieścisłości  potrafiliśmy zawsze sobie wyjaśnić rozmową i pewnie nic  by tego nie zmieniło.  Aby móc dalej się rozwijać, wszyscy musimy wymagać od siebie nawzajem tylko jednego, zarówno wewnątrz zespołu jak i przede wszystkim jako klub.  Logo klubu, które przecież nie tak dawno wspólnie tworzyliśmy, musi być tego symbolem.

Solidnie przepracujcie okres przygotowawczy a wyniki przyjdą jak zawsze. Bardzo udana pierwsza część minionej rundy nie była dziełem przypadku, podobnie przecież jak ta słabsza. Wnioski już wyciągnęliśmy. Pamiętajcie o tym.

Będę Wam kibicował i zawsze wspierał. Wielu z Was najlepsze chwile ma dopiero przed sobą.
Na ręce  Adama Stępniewskiego składam podziękowanie za współpracę całemu zarządowi.

Wielokrotnie wsparcie kibiców i sympatyków klubu było nieodzowne przy zwycięstwach, ale nie tylko, za co również dziękuję. Jest to wielka siła, i niech tak zostanie.

Powodzenia, Damian Nowak.